20 Ocak 2014 #2244173

Mutlu Akü Arıza İçin Kullanıcı Hatası Deyip Ücret İadesini Yapmadı!

Arızalı akü tarafıma verildikten sonra Mutlu Akü servisine gittiğim zamandan itibaren kullanım garantisi olduğundan dolayı bu aküyü garantiden alabilirsiniz diye söylenmesine rağmen akü kendini tamamen bitirdikten sonra arabamın borularını ve plastik aksamlarını zarar vermesine rağmen en sonunda tarafımdan bu aküyü ben kullanamıyorum. Bunu iade edelim yeni akü tarafıma tahsis edilmesini istedim. Onlarda bana bu aküyü mutlu Akü teknik servisine göndereceğiz siz yeni akü alın parasını ödeyin eski akünün parasını 7 gün içinde tarafınıza iade edilecektir denildi. 2.5 ay geçmesine rağmen bana rapor gelmeksizin akünüz kullanıcı hatasından dolayı hurda olmuştur denildi. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Orhan 2.374 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu Akü Temsilcisi05 Eylül 2014

    İlgili Bayimiz tarafından firmamıza kontrole gönderilen müşterimizin akümülatörüne, firmamızda yapılan kontrol sonucunda fazla şarjdan yanık tespit edilmiş bu arıza garanti kapsamı dışında olduğu müşterimize bildirilmiştir, teşekkürler. Saygılarımızla.

  • Orhan13 Şubat 2014

    Mağduriyetimin çare bulunmadı ve herhangibir geri dönüş yapılmadı.

  • Orhan25 Ocak 2014

    Akü firması ve buca otomativ garanti kapsamındaki aküyü tekrar tarafıma beni aldatarak biz size 7 iş gününde haber verip paranızı tarafınıza iade edilcek denildi.Malesef 3 ay geçmesine rağmen tarafımdan mutlu akü firmasını arayarak derdimi anllattım.Ama malesef tarafıma geri dönüş yapılmadı.Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.Tamamen fabrika hatası ve satıcı hatasıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön