13 Nisan 2016

Mutlu Akü Akü Arızası!

Garantisi devam eden akünün kafalarından biri su kaynatmaya başlamış ve elektrikçinin ölçümünde de 11.3 gibi olması gerekenden bir hayli düşük bir akım değeri ölçülmüş. Akünün arıza verdiğinde hiçbir şüphe yok yani.


Bunun üzerine gittiğimiz Trabzon ana bayii Beyazlı Oto ise Mutlu Akü gibi bir markaya yakışmayacak bir tutum sergiledi. Aküyü kontrol eden çalışan aküde bir arıza olmadığını marş motorunda sıkıntı olduğunu ve ona baktırmam gerektiğini söyledi. Ben de bunun üzerine Trabzon büyük sanayinin en iyi marş motoru ustalarından biri olan A**Usta'ya gittim ve orada işin aslını öğrenmiş oldum.


Bir çalışan 11 senedir çalıştığı yerde Mutlu Akü'nün hiç değişim yapmadığını söylerken, usta da değişimden kaçınmak için sürekli başka parçalara yönlendirdiklerini anlattı. En azından bu bölgede Mutlu Akü alınmayacağını da öğrenmiş olduk böylece.

Uğur 1.495 Okunma

Cevaplar

 • Uğur16 Haziran 2016

  İçi boş otomatik mesajları müşteri hizmetleri sanan bir marka Mutlu Akü. Aküyü bırakacağım, sonra akü fabrikaya gönderilecek, kontrol edilecek, arıza yok diye geri gönderilecek ve bütün bu saçma prosedür boyunca arabam en az bir hafta yatacak. İşin başında aracıma yedek bir akü takmaları halinde bunun mümkün olabileceğini söylememe rağmen icraat yerine içi boş otomatik mesajlarla müşteri hizmetlerinin içini doldurduğunu sanan bir büyük! Firma.

 • Mutlu Akü Temsilcisi16 Haziran 2016

  Sayın Müşterimiz, Akünüzü bulunduğunuz yerde size en uygun bayiye kontrol için bırakabilirsiniz. Teşekkürler. Saygılarımızla, Mutlu Akü Ve Malzemeleri Sanayi A.Ş. Tel: 0216 3041590 E-mail: [email protected]

 • Uğur15 Nisan 2016

  Merkezden arayan şahısa bir daha Beyazlı Oto'ya gitmeyeceğimi çünkü kesinlikle sorun çözme yanlısı olmadıklarını belirterek bölgede başka bir bayilerine yönlendirmelerini istememe rağmen görüşmemizden sonra bu yönde hiçbir gelişme olmadı.

 • Mutlu Akü Temsilcisi13 Nisan 2016

  Sayın Müşterimiz, Akünüz hakkında gönderdiğiniz yazınız firmamıza ulaşmıştır. Akünüzle ilgili durum firmamız tarafından incelenerek akünüz hakkında en kısa sürede size bilgi verilecektir. Firmamıza akünüzle ilgili durumu ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mutlu Akü Ve Malzemeleri Sanayi A.Ş. Tel: 0216 3041590 E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön