Mutfaksepeti.com Defolu Ürün ve Faturasız Satış.

Nurcan S. |

Ben bu alışveriş sitesinden alışveriş yaptım ve teslimatı dün yaptılar. Kargoyu gördüğümde gözlerime inanamadım. Her tarafı yırtılmış eğilmiş bir bisküvi kutusunun içeresine ürünler yerleştirilmiş, içindeki ürünlerin de neredeyse tamamı defolu yada ambalajları yırtılmış vaziyetteydi.

Ürünlerdeki memnuniyetsizliğimi iletmek için muhatap bulamadığım gibi iade için gerekli olan fatura da kargodan çıkmadı. Fatura olmadığı için iade yapamadım. Facebook sayfalarından başka bilgiye ulaşmadım. Yazışmaların ardına iadedeki 11 TL' lik kargo ücretini bana ödeteceklerini belittiler. Kendilerini maliye bakanlığına ve savcılığa şikayet ediyorum. Müşteri memnuniyeti asla yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  08:51

  Müşteriye aldığı ürünlerin birebir aynısını ve ambalajları kapalı ürünler gönderdik faturasıda koli üzerindeki bölmeli yerdeydi..Kendisi bize çirkin atıflarda bulunarak şikayet edeceğini söyledi.kendisi istediği yere şikayet edebilir..Bizim alnımız aktır.Ürünlerimiz ne hiçbirinde defo vardır nede faturasız satışımız..
  Bizde kendisi için şikayetlerde bulunduk, gereğini yaptık..

  Alıcı ayrıca illaki faturamızın olmadığınız iddia ediyordu kendisine faturanın diğer nüshasını mail adresine gönderdik..

  Bilginize..

 • Nurcan S.
  05 Nisan
  08:55

  asla alışveriş yapılmaması gereken bir site. sitedeki ürünler ile gelenlerin arasında cok buyuk fark.kurumsalliktan cok uzaklar. Cok pişman oldum ve i şikayetlerimi resmi makamlara yaptım.