14 Ekim 2014

Müşteriyle İlgilenmeyen Electrolux Servisi.

Çamaşır makinemin arızası için 15_09_2014 günü Özdoruk Kadıköy Electrolux servisini aradım. Gelip makineyi servise götürdüler bilgi vermek için arayan olmadı. Ben aradım anakart arızalı sipariş verdik dendi. Ben servisi en az 20 kere aradım, bir kere dahi olsun geri dönülüp bilgi verilmedi . O** bey adındaki servis yetkilisi 03-10-2014 günü makineyi teslim edeceklerini olmazsa yerine demo makine göndereceklerini söyledi yine sözünde durulmadı.

O*** beyi arıyorum ben size geri döneceğim diyor geri dönülmüyor. Tek o*** bey değil serviste aradığımda telefona kim bakarsa aynı sorun geri dönülüp bilgi verilmiyor. 25 gündür anakart gelecek diye oyalıyorlar. Daha ne kadar daha oyalayacaksınız?

Tahir 3.737 Okunma

Cevaplar

  • Tahir15 Ekim 2014

    henüz servis çamaşır makinasını getirmedi şikayette bulundugumuz için müşteriyi akılları sıra cezalandırıyorlar electrolüx markasına zarar veriyorlar bir daha ben evime electrolüx marka beyaz eşya sokmam alacak olan çevremdekileri uyarırım böyle sorumsuz servis yönetimi olmaz bir anakart için müşteri bir ay çamaşır makinasız bırakılmaz müşteri sıkıntı çekmiş umurlarında degil kendileri aynı duruma düşseler normalmi karşılardı soruyorum

  • Electrolux Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön