25 Şubat 2013

Muratoğlu AVM Satış Sonrası İlgilenmiyor!

Muaratoğlu avm den bellona yatak alırken yanlış bilgilendirildik , servis gelip normal diyince avm yi aradık bize göre bişey yok sizin sorununuz , tek taraflı olmasına rağmen yatağın altını kullanın dediler , bellona yı aradım bize göre bişey yok bizi ilgilendirmez dediler. sorduğumda bellona da yatak tek taraflı altını kullanamazsınız dedi. ama bize göre bişey yok dediler.

Bellona bayisi tarafından yanıltıldık, bellona da bizi ilgilendirmiyor diyor biz kiminle çözeceğiz. bellona da , bayiside satış sonrası başından savıyor. tek taraflı yatağın altını kullanıp hasta olmamızı bile umursamıyorlar , bellonadan bişey almak büyük hata.

Bülent 554 Okunma

Cevaplar

  • Bülent25 Şubat 2013

    Görevli bayandan (ayşe)sert bi yatak istedik.mediform plusı şiddetle tavsiye etti ,sert olduğunu söyledi. kullanınca yumuşaklığı alışma sürecine bağladık ve iade etmedik. servis çağıdık , aradığımda bu yatak serisinin yumuşak olduğunu çökme olacağını söylediler. mur.avm yi aradım ve ayşe hanımla görüştüm , bana içiniz rahat olsun o yatak sert bi yatak servis gerekeni yapacaktır dedi.servis gelince normal ama sert değil dedi.servisin yanında ayşe han. aradık servise bakıp aldılar yumuşaklığını gördüler dedi.tekrar ardığımda görevli tek taraflı yatağın altını kullan deyip yapacakları bişey olmadığını söyleyip başından savdı. muratoğlu avm tarafından kandırıldık. bellonada ilgilenmedi. maduruz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön