16 Ağustos
#12426570

Murathan Apart Otel (Şile) Hiç Memnun Kalmadım

Bize atılan video ile odanın alakası yoktu. Oda çok kötü küf kokuyordu. Prizler kırık kablosu çıkıktı, yastıklar çok kötü kokuyordu. Yatağın olduğu odada durulmuyordu. Salonda çekyatta uyuduk. Balkonun sinekliği kapanmıyor, buzdolabı paslı, el sabunu yok, selpak yok, çöp kovası yok çöpleri lavaboya atmak zorunda kaldık. Kahvaltıda Menemen, kızartma ve 5 adet sosise 110 TL para istediler menemene ekmek banılmıyordu, kızartma yanmıştı. 1 dilim ekmek 1 sosis yiyebildik. 2 kere 4 TL'ye aldığımız suyu 3. 'de 5 TL'dediler. Kokan odada kalamadığımız için çekyatı açmaya çalıştık ses çıktı. Kahvaltı yaparken alt katımızda kalan isletme sahibimi çalışanımı çözemediğim hanımağa gibi dolanan kadın bizim üstümüzde kim kalıyor o ses neydi korktuk diye ciyakladı. Üst katında kaldığımızı bilmesine rağmen.


Ayrıca 1 gün öncesinde kiraladığımız odanın kapısında bağıra bağıra sohbet ettiğini çok çabuk unuttu. Kapıyı açıp bize mi seslendiniz dedim yok deyip konuştuğu kişiyi söyledi. Biz rahatsızlığımızı dile getirmedik. Sabah erken saatte arkadaşlarımız bizi almaya geldi kahvaltı yaparken misafirimiz olduğunu söylememize rağmen. 1 2 saat sonra kapımız şiddetli şekilde çalındı siz oda da kaç kisi kaldınız çekilin bakim kaç kişiniz bir görelim çok gurultu yapmışsınız şikayet var sizin yüzünüzden müşterim çıkış yapıyor bugün dediler yapılan saygısız hareketten dolayı içeri almadık yukarı gelin bakim bir siz dediler yukarı çıktık kırmızı arabayla gece geldiniz dediler arkadaşımıza.


Ayrıca güya şikayet eden müşteride gayet oturmuş sohbet ediyordu. Bizde kamera kayıtlarını açıp bakın dedik. Bizden 2 kişilik daha para almaya çalıştılar. Odanın kötülüğü yetmezmiş gibi hala bizi mağdur etmeye çalıştılar. Odanın pis olduğunu yatakta uyunulmadığını söyleyince kıvırıp arkadaşınız belki sizi kesmeye öldürmeye geldi ben polise nasıl hesap vereceğim kimlik bilgisi yok bir şey yok dediler. Sabah bilgisini verdiğimizi söyledim. Öğüt vermeye kalktılar bu kez. Arkadaşlarımız yemek yiyip para verirken seslerini çıkarmadılar. O altımızda kalan kadının dolduruşuna gelip para almaya çalıştılar. Başaramadılar kendi kendilerini rezil ettiler.


Ayrıca pansiyonun kapısı sabaha kadar sonuna kadar açık. Güvenlikten bahsedip pansiyonda güvenlik olmaması ayrı bir ironi isteyen istediği saatte girip çıkabilir pansiyona tanımadıklarımız da balkonumuz alçak çok kolay bir şekilde odamıza yaban biri girebilirdi. Sesimizi çıkarmadığımız halde o rezil odaya bir de üstüne fazla para aldılar.

Eda Eda 525 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları