06 Mayıs 2015

Multinet'in Cihazlara İlgisizliği!

Yaklaşık 2 sene öncesinde Multinet gift card edindim. Ama ne yazık ki kullanması tam bir işkence gift card geçen hangi firmaya gitsem, cihaz bozuk diyorlar ve cihazların sürekli bozulduğundan bahsediyorlar. Anladığım kadarıyla sorun Multinet'in ilgisizliğinde ve verilen cihazların problemli olduğunda. Multinet ya buna bir çözüm bulsun ya da bu kartları iptal edelim, nasıl olsa kullanamıyoruz. Bu kadar büyük bir firmaya bu tür sorunlar yakışmıyor.

Eyüp 1.922 Okunma

Cevaplar

  • Multinet Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Multinet Müşteri Hizmetleri

  • Multinet Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön