Emre B. Teşekkür Mesajı

Firma hemen iletişime geçti ve problemim çözüldü. Teşekkür ederim.

Multinet Yemek Kartlarımıza 4 Gündür Yükleme Yapamıyoruz.

Emre B. |

Şirketimize ait yemek kartlarına tam 4 gündür yükleme yapamıyoruz. Bunun nedeni ise yükleme yaparken kullandığımız kredi kartı değişti ve Multinet firması sistemde kayıtlı kredi kartını yeni kart bilgilerimiz ile hala değiştiremedi. Müşteri hizmetleri telefonlara doğru düzgün cevap vermiyor. Müşteri temsilcimiz ile e-posta ile görüşebiliyoruz ve çok geç dönüş yapıyor. Kısacası hala yükleme yapamadık. Kendilerini kurumsal olarak tanımlayan bu firmanın bu kadar basit bir işlemi yapamamasına ve bu kadar umursamaz davranmasına gerçekten şaşırıyorum.

Etiketler :

Kart ve Şifre Problemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  06 Şubat
  10:01

  Firma hemen iletişime geçti ve problemim çözüldü. Teşekkür ederim.

 • 06 Ocak
  15:06

  Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

 • 06 Ocak
  15:05

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz