Multinet Pos Bakiyesini Tahsil Edemiyorum.

Selim C. |

Multinet pos cihazı kullanan bir işletme sahibiyim. Bundan 3 ay önce pos cihazı arıza yaptı 20 günde zor servis hizmeti alabildik ve cihazımız değiştirildi. Eski cihazdaki bakiyenin yeni cihaza yükleneceği söylendi. 1.5 ay bir gelişme olmayınca aradım. Eski cihazın pos fişleri bakiyeye bakmamız gerektiğini söylediler. Sanki marka ile çalışan çay ocağı, o kadar bilgisayara dayalı işlemden benim alacağımı çıkartamıyorlar.

Elimde bulabildiğim slipleri topladım 2 hafta önce faksladım. Herhangi bir gelişme olmadı. Bu gün tekrar aradım bir sürü kişiye derdimi anlatmama rağmen hiç kimse konu ile ilgili bilgili değilmiş. Evraklarım bilgi işlemde bekliyormuş.

Etiketler :

Pos Cihaz Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  14:49

  Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri

 • Selim C.
  17 Aralık
  15:36

  Şikayetvar.com sayesinde dönüş yapıldı.tarafıma bilgi verildi fakat gelen bilginin eksik olduğunu kendilerine ilettim. eksikte olsa gelen bilginin doğruluğunu kontrol aşamasındayız....

 • 15 Aralık
  16:38

  Merhaba,

  Firmadan talep etmiş olduğumuz bilgiler tarafımıza ulaşmış olup incelenmektedir.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri

 • 09 Aralık
  15:58

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri

 • Selim C.
  09 Aralık
  15:56

  yine mevzudan bi haber bir müşteri temsilcisi aradı.tüm hadiseyi sil baştan anlattım. dönüş olacağını söylediler.