Multinet Komisyonlar Hakkında!

Ali A. |

Multinet Yemek kartı kullanıyoruz. Çankırı'da Multinet firmasının anlaşmalı üye iş yerleri bütün alışverişlerden %5 komisyon alıyor. Firmaya defalarca mail attım. Müşteri hizmetlerini aradım ama ilgilenen yok. İnat ettim 1 aydır uğraşıyorum. Kimse ilgilenmiyor. Multinet kadar sorumsuz bir firma görmedim. Dönüş yapanlar hemen ilgileniyoruz, öyle bir şey olamaz diyorlar ama bir daha ses çıkmıyor. Niyetleri sorunu çözmek değil konuyu ötelemek. Tüketici hakem heyetine gittim.

Etiketler :

Komisyon ve Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  13:59

  Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetler

 • 06 Ocak
  10:57

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla