Multinet Kesinti Oranları!

Soner K. |

Ben bir cafe restoran işletme sahibiyim. İnsanlara hizmet etmek, müşteri kitlemizi artırmak ve kar elde etmek için Multinet makinası bağlattık. Bağlatana kadar çektiğimiz çile bir yana, teknik servis çilesi diğer yana.

Daha daha kötüsü nedir biliyor musunuz. Kesinti oranları. Hizmet bedeli, şu bedeli bu bilmem nesi derken çektiğiniz tutardan %20 ila 25 arasında değişen kesintiler var. Hiç kimse Multinet'in kesintilerini %10 - 15 arası diye düşünmesin. Oradan gelen faturalarını iyi inceleyin kesinti %20 geçiyor. Biz birde Multinet kullanıcıları ayağı alışsın diye %15 indirim yaptık etti mi size %35 peki bizim kazancımız ne %20-30 belki o kadar da yok. Ve bu konuyu adli mercilere taşıyacağım.

Etiketler :

Komisyon ve Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:10

  Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri

 • 19 Aralık
  17:04

  Merhaba,

  Kullanıcımıza geri dönüş yapılmış olup şikayet çözüm talebi ile ilgili tarafından bilgi beklenmektedir.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri

 • 16 Aralık
  13:34

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri