Engin C. Teşekkür Mesajı

Konu ile ilgilendiginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Sayın: Kübra T.

Multinet Hiçbir Firma İle Anlaşması Yok.

Engin C. |

Multinet genelde iş yerleri çalışanlarına yemek yiyesiniz diye veriyor bende onlardan bir tanesiyim. Kendi sitesinde duyurduğu örnek veriyorum X firma ile anlaşmalıyız diyor ama öyle bir şey yok başka bi X firmaya gidiyoruz yine yemekten vazgeçtik akaryakıt veya alışverişte kullanalım diyoruz yine aynı Kayseri de nereden baksan (904) akaryakıt firmasıyla anlaşmalı olduğunu söyleyen Multinet sadece hayalen anlaşmalı olduğunu bizler mağdur olunca anlıyoruz. İnsanları ne yerine koyuyorsunuz bilmiyorum ama sizin gibi (uyanık) zanneden firmalara bi dur denilmedikçe yazık bu insanların haline.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin C.
  21 Mart
  14:33

  Konu ile ilgilendiginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

  Sayın: Kübra T.

 • 21 Mart
  11:08

  Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Multinet Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mart
  08:39

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.