03 Şubat 2014

Multinet Arızalı Pos Cihazını Hala Değiştirmediler!

Sahip olduğum cafemde Multinet pos cihazı kullanmaktayım. Yaklaşık 1 ay önce müşteri destek hattını pos cihazı arızasıyla ilgili aradığımda cihazımın 10 - 15 gün içinde değişeceğini söylediler. Aradan geçen süre zarfında işlemimi kontrol için aradığımda sürecin devam ettiğini en kısa zamanda pos cihazının elimize ulaşacağını söylediler ve haliyle dönüş olmadı.

Bugün müşteri hattını aradığımda yine şikayetimi ilettim ve yine aynı şekilde 15 gün içinde pos cihazının bize ulaşacağını, işlemlerinin önem sırasına göre yaptıklarını net tarih veremeyeceklerini beklememiz gerektiğini ilettiler. 1 aydır Multinet firması sayesinde müşteri hesaplarını bekletmek zorunda kalıyorum umarım ciddiye alınırım.

Ebubekir 578 Okunma

Cevaplar

  • Multinet Temsilcisi11 Şubat 2014

    Belirtmiş olduğunuz konu üzerine tarafınıza ulaşılarak bilgilendirme yapılmıştır. Her türlü talep ve şikayetlerinizi [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla.. Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş

  • Ebubekir 06 Şubat 2014

    bir tek memnuniyetim sanal ortama düşünce sanırım bizde önemli şirketler arasına girmiş olduk umarım multinet firması tüm müşterilerine aynı önemi gösterir..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön