05 Nisan 2016

Multinet 1 Nisan şakasıyla müşterilerini ve kendi itibarını darmadağın etmiştir

Multinet 1 Nisan kampanyası adı altında çok büyük bir işe kalkışmış ve karşılayamayacağı vaadlerde bulunmuştur. Katılımın çok olduğunu görünce daha önce süre veya kontenjan sınırlaması olmadığını söyledikleri halde bir anda kampanyayı bitirmişlerdir. Bu sayede birçok insana gereksiz harcama yaptırmış, onlara umut vermiş, sonra da sözünü yiyerek insanları mağdur etmiştir. Sonra da tepkiler üzerine sus payı niyetine 50'şer TL vereceklerini duyurmuştur. Böyle Kurumsal bir firmaya böylesine acemice ve insanları aldatmaya yönelik bir yaklaşımın yakışmadığı aşikardır.

Konuyla ilgili (kampanyanın tüm gün süreceği ve kontenjan sınırlaması olmadığına dair bütün firma yazışmaları ve belgeler kayıt altında olup gerekli kampanya şartları tarafımca sağlanmıştır. Hak etmiş olduğum 200 TL'nin tarafıma verilmemesi durumunda Tüketici Hakem Heyetinden başlamak üzere tüm yasal girişimlere başlanacaktır.

Burak 227 Okunma

Cevaplar

  • Burak 06 Nisan 2016

    İncelemeler filan tamamlanmadı. Bu kadar beceriksiz bir müşteri ilişkileri yönetimi olamaz. 2 gün önce sorduğumda maille dönüp parantez uygulamasından "ben buradayım" yapmadığım için yararlanamamışım gibi saçma bir cevap verdiler. Saçma, çünkü yaptığımdan eminim. Hatta 5 yerine 6 alışveriş yaptım ve 6. için de basmaya çalıştığımda "en fazla 5 kere basabilirsiniz" uyarısı verdi. Bunu iletmek için 10 dk sonra aradığımda ilgili birimlere ulaşılamadığından yarın size dönüş yapılır dendi. 2 gündür dönülmeyince bugün tekrar aradım, yine kayıt açtılar. Tam bir komedi walla! Vaad ettikleri parayı vermemek için bakalım daha neler uyduracaklar?

  • Multinet Temsilcisi06 Nisan 2016

    Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 87 36 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Multinet Müşteri Hizmetleri

  • Multinet Temsilcisi05 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en geç 1 iş günü içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.multinet.com.tr internet sitemizden veya 444 8736 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön