27 Ağustos 2013 #1976465

Mukarnas Spa Resort 'de Yemekler Yüzünden Hasta Olduk!

Mukarnas Spa Resort'de 17-24. 08. 2013 'de 2 kızım ve eşimle aile tatili yaptım. Daha doğrusu çabaladım. İlk gün rehberimize bir bayan yaklaştı. 6 kişilik ailesinde kendisi hariç herkesin hasta olduğunu , oğluna şu an serum bağlandığını yarın bitecek tatillerinden vazgeçip gitmek ve paralarını almak istediğini söyledi.


Klavuzumuz son 8 gündür herkeste aynı rahatsızlığın olduğunu söyledi, ama kişilerin güneşte kalmasından veya Alanya'ya gidip gelmesinden olduğunu söylemişti. 6 günün sonunda sırayla önce küçük kızım, sonra eşim, büyük kızım ve ben karın ağrısı, halsizlik, ishal ve kusmalar yaşadık. Oteldeki Türk misafirlerin %90'ı gibi. Müşteri ilişkilerine şikayetimizi umursamadı rapor alın dedi ve bizi umursamadı.

Ercan 792 Okunma

Cevaplar

  • Ercan02 Eylül 2013

    personelinin şikayet sürecindeki tavır ve davranışı: Sorumsuz ve Umursamaz. verilen puana yazık. şikayet ile ilgili kurumsal süreç ve uygulamaları: yok ki. sorun sizdedir diyor konuştuğumuz bütün Türk aileleri hasta iken. şikayetiniz için ürettiği çözüm: Tam bir umursamazlık. Çocuğum serumluk olmuş gidin hastaneden rapor alın diyor. Hadi bizi insan yerine koymadığı para makinası yerine koymasını anladık o kadar anlayışsız değiliz ama "size yardım edelim hastaneye refakat edelim yada yardımcı olalım" düşünceleri bile yok. Mukarnas Spa Resort firmasını tercih eder misiniz? : Allah düşmanımı düşürmesin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön