Muhteşem İş Bankası!

Orhan Nazım E. |

Ankara Şaşmaz şubesine maaş hesabı açtırmak için gittim. Sıra aldıktan bir süre sonra müşteri temsilcilerinden biri elinde telefonla ekrana bakarak muhabbete daldı; diğeri ise gelen anne kız ile koyu bir muhabbete daldı. Uzun bir bekleyişin ardından müşteri temsilcisi nasılsa buyur etti. Maaş hesabı açtıracağım dedim ve elime bir form tutuşturarak gidin ve bunu doldurun diyerek beni gönderdi. Bu muhteşem mekanizma ve hizmet kalitesinden dolayı İş Bankası'na teşekkürü bir borç biliyor ve bu şekilde çalışmalarının devamını diliyorum.

Verilmiş sadakamız varmış dedikleri bu olsa gerek. Maaşı almak için 20 gün beklerdik herhalde.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Nazım E.
  17 Eylül
  16:57

  Benim anlamadığım sadece hesap açacaktım; Banka görevlisi kibarca beni postalamıştı. 16 gün oldu hala neyim çözümü yapılacak. Ayrıca bahsettiğiniz Bize Ulaşın linkini önce bir kendiniz inceleyin. Sıkça Sorulan Sistemini hizmet ağı diye kime yutturuyorsunuz. İş bankasının aynı muhteşemlikte olan ve asla yanıt bulamayacağınız bir sistem. Size en büyük tavsiyem önce kendinizi sonra bankanızı düzeltin. Ciddiye almadığınız her saniye zararınıza olacaktır.

 • 01 Eylül
  16:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi