Mudo'dan Aldığım Gömleğin Rengi Kıyafetlerime Geçti.

Mustafa Ç. |

1 hafta önce gömlek satın aldım ve diğer kıyafetlerime rengi çıktı, birkaç sefer yıkamama rağmen diğer kıyafetlerimden boya çıkmadı. Mağazaya götürdüğümde yıkama talimatında ilk seferde elde yıkanması gerektiğini veya tek yıkanması gerektiğini söylediler.

Mudo diğer kaliteli markalarda neden bu sorunu yaşamıyorum. Benim sizden aldığım her ürünü elde veya tek olarak mı yıkamam gerekiyor? İlk seferlerde boyasının çıktığını biliyorsunuz da neden bu şekilde ürünü satıyorsunuz. Olan diğer 2 gömleğime ve 180 TL'ye oldu, birde sorunu halletmek yerine ucuz kurnazlık yapılmaya çalışılıyor, yazık!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  21 Ağustos
  18:29

  Peki hangi mağaza ile ilgili iletişime geçtiğimi ve hangi ürünü aldığımı bilmeden nasıl bu mesajı yazabiliyorsunuz sayın Müşteri ilişkileri departmanı!


  Tüm hazır giyimlerde olduğu gibi ürünlerimizin kullanım talimatı ürün etiketlerinde yer almaktadır.Mağazamız tarafından ürününüz incelerek ürünün kullanımı esnasında meydana geldiğine ve ürünün üretimiyle ilgili bir sorun olmadığına karar verilmiştir. Bu nedenle, olumlu yanıt veremediğimizi üzülerek bildiririz.

 • 21 Ağustos
  17:43

  Sayın Mustafa Ç'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili yazılı bilgilendirme yapılmıştır.

  Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı
  E-mail : destek@mudo.com.tr
  Tel : 444 68 36