25 Aralık 2013

Sorunlu Ürün Satıp Geri Almayan Mudo'dan Şikayetçiyim

25.11.2013 Antalya Mudo Concept mağazadan Corvus Masa ve bu masa ile birlikte sandalyelerini satın aldım. Masa her türlü lekeyi tutmakta ve lekeleri geri çıkarma imkanı bulunmamaktadır. Bu masada sakın satın almayın hatta bana kalırsa Mudo'dan hiç bir ürün satın almayın çünkü sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar.

Bir de güya sorunla ilgilendiklerini masada bir problem olmadığını kullanıcı hatası olduğunu ilettiler yapacakları başka bir şey yokmuş. Sanki biz hayatımızda masa görmedik nasıl kullanılacağını bilmiyoruz. Ayıp gerçekten çok ayıp yaptıkları ne kurumsal yönetim anlayışına ne de ticaret ahlakına sığmamaktadır.

Yalçın 250 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın03 Ocak 2014

    Mudo tarafından şikayetimle ilgili masayı geri alacaklarını tekrar boyandıktan sonra bana teslim edileceği söylendi. Ben bu teklifi kabul etmedim sorunlu masanın değiştirilmesini talep ettim bu taleple ilgili bana geri döneceklerini söylediler ancak bugüne kadar hiçbir şekilde geri dönüş yapmadılar. Dolaysıyla Mudo'nun ifade ettiği gibi şikayetim araştırılmış ancak SONUÇLANDIRILMAMIŞTIR. Burada bu şikayetleri okuyanlar Mudo tarafından yanlış bilgilendirilmektedir. Mudo ile ilgili fikrim değişmedi Mudo'dan ürün satın aldığınızda ürün arkasında durmadıklarını bilerek o ürünü satın alın ya da bana kalırsa Mudo'dan hiçbir şey satın almayın.

  • Mudo Temsilcisi26 Aralık 2013

    Sayın Yalçın B'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler yasal süreç içerisinde araştırılmış ve sonuçlandırılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön