24 Ekim 2016 #6770386

Mudo'Dan Ücret İadesini Alamıyoruz

23 Eylül tarihinde (1 ay önce) Mudo.com.tr üzerinden aldığımız sandalyeler web sitesinde yazan yanlış ölçüler sebebiyle masamıza uymadı, gelir gelmez iade işlemlerini başlattık ve ürünleri teslim ettik. Ürünleri teslim etmemizin üzerinden 2 haftadan fazla zaman geçti, müşteri hizmetlerini sürekli arıyorum ve aldığım cevap hep aynı: "konu ile ilgili size dönüş yapılacaktır" ve maalesef dönüş yapılmıyor.
Mudo.com.tr sitesinde iade işlemleri ile ilgili şöyle yazar (direk kendi web sitelerinden alıntıdır):
"Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan* ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. İade işlemlerinin onaylanma süreci, iade talebinizin tarafımıza ulaşmasından itibaren maksimum 14 gün içerisinde yapılmaktadır. "Yani maksimum 14 gün içinde bankaya iade edilmesi gerekiyordu. Beyanın arkasında durun.

Ayşe 655 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe28 Ekim 2016

    Konu "şikayet" olunca sadece bir kere arayıp sonra da buraya kendisine ulaşılamamıştır yazmanız manidar olmuş. Zira konu "satın alma" olduğu zaman akşam 8 de bile aradığınızı hatırlıyorum. Yazılı olarak verdiğiniz bilgi ise "tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır". Yahu tabi ki bilgilendirme yapılacak yok onu da yapmasaydınız. Tüm bunların yanında hala iade yapılmadı!

  • Mudo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Ayşe A'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili iletişim numarasından ulaşılamamış yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

  • Mudo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Ayşe A'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en kısa süre içerisinde bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected]tr Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön