30 Ocak 2015

Mudo'dan Hatalı ve Kusurlu Mal Satışı

24.12.2013 tarihinde 1115740001 barkodlu bej2 üçlü koltuk aldım. Koltukta orta ayağın kısa olduğunu, yastıkta yanık izi olduğunu fark ettik. Firmaya rücu ederek ürünün değişmesini talep ettik. Gitti. Daha sonra ürünü alıp onaracaklarını söylediler. Maalesef hiçbir şey şey yapılmadan daha kötü bir şekilde geri geldi.

Firmaya tekrar başvurduk ürünün değişim yapılmasını istedik. Geri dönerek ürünün değişmeyeceği bildirildi. 2 yıllık garantili ürün satıyorlar (ve böylece 7500 TL'ye yakın ürünü Mudo almakla ne kadar hata yaptığımı anlamış oldum. (hatasız ve kusursuz teslim aldım) diye küçücük yazılarla okunamayacak şekilde malı teslim ediyorlar.

Selin 437 Okunma

Cevaplar

 • Selin01 Nisan 2015

  Kusurlu mali satan profilo concept mağazası maalesef, sorunumuzu halletmedi. Bu durumda olan bizlere Oluyor. mağaza sorumlusu emel hanim hiçbir çözüm getiremedi. Mudoyu herkese tavsiye ediyorum. ( ( ( (

 • Selin21 Mart 2015

  Mudo, hiçbir çözüm getirmedi. Tüketici hakem heyeti sorunu giderecek. 7500 TL'lik alışveriş yaptığım yaptigima çok pişmanım. Selam ve Saygılar.

 • Selin06 Şubat 2015

  Sayın Selin S'in şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri DepartmanıE-mail 444 68 36. (Herkese ayında cevap)

 • Mudo Temsilcisi02 Şubat 2015

  Sayın Selin S'in şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön