01 Şubat 2014 #2269163

Mudo'dan Aldığım Köşe Takımı Kullanmadan Eskidi

18.10.2012'de Malatya park Mudo'dan antwerpen köşe takımı aldık. Salonumuzda durduğu için sık kullanmıyoruz. Buna rağmen kumaşı kabardı. Oturma izi yaptı sanki 10 yıllık koltukmuş gibi oldu 2-3 ay önce mağazaya gittik. Şikayet için resimlerini çekip İstanbul'a mail atın dediler, attık. 10 gün önce arayıp sorunlu bölümleri alıp tadilat yapalım dediler. Fakat koltuğun her yeri sorunlu. Neden ürün değişimi yapılmıyor.

Mehmet 202 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Mart 2014

    yapmış olduğumuz şikayetler sonucu bugün modadan dönüş yapıldı ve kullanıcı hatası olduğunu söyleyip değişim talebimizi reddettiler,buna bizim gönderdiğimiz fotoğraflarla karar vermişler fakat ben bunu kabul etmiyorum malatya park mudodan yetkililerin gelip görmelerini istiyorum.ayrıca nasıl kullanıcı hatası olur anlayamıyorum alalı bir yıl olmuş günlük oturumda kullanılmayan bir koltuk nasıl kullanıcı hatası olabilir,mudo gibi bir markanın konuyla daha ilgili olmasını bekliyorum.

  • Mehmet13 Mart 2014

    Daha önce yapmış olduğumuz şikayetle ilgili ne arayan oldu ne de ilgilenen. Mobilyamızı almış olduğumuz Malatya Park Mudo mağazasıyla görüşmemizden de bize dönecekleri söylendi ama dönüş yapılmadı. Benim ricam yasal süreçte Tüketici Haklarına nasıl bir başvuru yapacağımı ve nasıl bir yol izlemem gerekli olduğu ile ilgili bilgi vermenizi istiyorum.

  • Mudo Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Mehmet A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler ve yasal prosedür hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön