04 Şubat 2014 #2274315

Mudo'dan Aldığım Koltuk Deforme Oldu

Geçen sene evimizi komple Mudo'dan döşedik. Her ürününden çok memnun olmamıza karşın salona aldığımız L koltukta çok büyük deformasyonlar yaşıyoruz. Bu problemimi Mudo'ya belirttim. 1 hafta sonra exper geldi. Kendisinin yazdığı raporda problemin kesinlikle fabrikasyon olduğu belirtildi.


Resimleri çekti ve Mudo'nun kesin olarak koltuğu değiştireceğini söyledi. Koltuğu aldığım Mudo concept mağazasını aradığımda bana merkezden gelen bilginin bu yönde olmadığını, tamir için gelip alacaklarını söylediler. Bende böyle birşeyi kabul etmeyeceğimi söyledim. Bu kararım doğrultusunda rapor hazırlanacak denildi fakat herhangi bir şekilde geri dönüş sağlamadılar.

Murat 257 Okunma

Cevaplar

  • Murat07 Şubat 2014

    Telefonda o kadar kibar konuşuyorlar ki utanmasam cebimden çıkartıp koltuğun parasını tekrar vereceğim. Her telefon görüşmesinde çok ilgili ve kibar davranıp ondan sonra siz aramazsanız geri dönüş olmuyor. Mobilya konusunda UZAK DURUN. Hakkında 19 sayfa yazılmış bir firmanın 10 sayfası mobilya ile alakalı ve bunların %80'i aynı L köşe koltuk. DİKKAT.

  • Murat06 Şubat 2014

    Mudo'nun gönderiği exper ''üretim hatası, değişiklik gerekiyor'' demesine karşılık bugün aldığım mail'da şöyle bir ifade kullanılmış. ''Değerli müşterimiz, Bildiriminize istinaden yapılan incelemeler sonrasında Genel Merkez ilgili kategori yöneticilerimiz tarafından verilen kararın tadilat/bakım yönünde olduğu, kararda değişiklik yapılamayacağı bilgisine ulaşılmıştır.'' Bu ifadeyi hangi rapora göre yazdılar bana merak ediyorum. Neden exper gönderdikleri mechul. Tüketici hakları'na başvuru yolları gözüktü...

  • Mudo Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Murat A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler ve yasal prosedür hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön