31 Ocak 2014 #2268742

Mudo'da Ürün Tedariği Aylar Sürüyor

Nisan 2013'te aldığımız ürünlerin teslimatını Ekim 2013'te istedik. Satın aldığımız tüm ürünleri başkalarına satmışlar. Biz teslimat istediğimizde bir ürünü artık üretilmediği için teşhir olarak kabul etmek zorunda kaldık, başka bir ürünü de artık üretilmediği için yeni bir ürünle değiştirmek zorunda kaldık, bir ürünü de hala teslim alamadık.


Sözde Kasım ayında yurt dışından yola çıkmıştı. Hala ürün bekliyoruz. Müşteri temsilcisi telefonlarımıza çıkmıyor, maillerimize cevap vermiyor. Şu gün teslim edilecek dediği gün bile ürünü teslimatı yapılmadı. Müşteri hizmetleri servisi hiçbir şekilde görevini yerine getirmiyor. Mudo'da müşteri memnuniyeti sıfır.

Ceylan 160 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Ceylan A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön