26 Aralık 2013

Mudo Yanlış Ürün Gönderdi!

15Aralık tarihinde MudoConcept Nişantaşı'ndan deri bir koltuk satın aldım. Mağazada sergilenen ürün defolu idi. Ürünün kapalısını aynı hafta içerisinde kendi ücretini kendim ödediğim nakliyecimle teslim almaya gittiğimde paketten başka bir ürün çıktı. Sergilenen ürün üzerindeki barkod başka bir ürüne aitmiş.


Genel merkezden aranacağımı söylendim, ilk bir hafta maalesef ilgili mağaza çalışanları dışında bir haber almadım. Daha sonra da merkezden sonunda aradılar ve mağazadaki defolu ürün üzerinden indirim yapabileceklerini söylediler. Arayan ilgili ise defonun koltuğun üzerinde kocaman bir yırtık olduğundan bihaberdi. Mudo'ya Tüketici Kanunu ve Borçlar Kanunu'nu hatırlatmak istiyorum.

Ceylan 112 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi26 Aralık 2013

    Sayın Ceylan T'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler yasal süreç içerisinde araştırılmış ve yapılabilecek işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön