03 Nisan 2013 #1722489

Mudo Uygun Fiyata Tüketiciyi Çekip Sonra Fiyatı Arttırma!

30/03/2013'te,www.mudo.com.tr'de bir mobilya (Ürün Kodu:1116841-000) beğenmiştim. İlgili mobilya,%50 indirim ile 1.150 TL'den 575 TL'ye inmişti. Ürünü 01/04/2013'te almak istedim. Kart numarası girdim, "siparişi bitir"e bastım ama herhangi bir sipariş kaydı oluşmadı. Belki genel bir sorundur diye aynı işlemi Salı günü de yaptım fakat yine sipariş no oluşmadı.


Müşteri hizmetlerini aradım ve sipariş oluştu mu diye sordum. 2 kere işlem yapılmış olabilir mi diye kontrol ettirdim. Bana sistemde genel bir güncelleme olduğunu, stok sorunu olabileceğini, henüz işlem yapılmamış olduğunu söylediler. Ürün bugün 805 TL'ye satılıyor. Herhangi bir stok sorunu yokmuş, tek yaptıkları fiyatı yükseltmekmiş!

Didem 117 Okunma

Cevaplar

  • Didem04 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Sizden ricam sizi aradığımda "kaydettiğiniz" telefon görüşmemizi dinlemeniz. Eğer bana kullandığım tarayıcı ve cihaza bağlı bir aksaklık olabileceğini belirtmiş olsaydınız ona göre bir çözüm arayabilirdima ma böyle bir şeyden hiç bahsetmediniz. Aksine sistemde stok güncellemesi olduğu için "genel" bir sorun olduğunu söylediniz. Verdiğiniz cevap, benim problemimle örtüşmüyor. Etik olmayan bir tutum sergiliyorsunuz.

  • Mudo Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz, Sistemlerimizde genel bir aksaklık söz konusu değildir. Sipariş oluşturmada yaşadığınız aksaklık anlık veya kullandığınız tarayıcı ve cihaza bağlı olabilmektedir. Ürün fiyatları Mudo yetkili markaları ve yönetim kararı ile güncellenmekte olup, web satış birimi olarak müdahale etme yetkimiz bulunmamaktadır. Dolayısıyla ifade ettiğiniz şekilde bir uygulama söz konusu değildir. Saygılarımızla. Mudo Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön