17 Aralık 2013
Yorum Yap
#2176065

Mudo Ürünlerimizi Teslim Etmedi!

08 Aralık günü İstinyepark Mudo mağazasından koltuk takımı, sehpa, dresuar, halı ve lambader olmak üzere toplam 5 parça ürün aldık. Ücretini ödedik. Mağaza görevlisi E*** hanım ürünlerin tamamının stokta bulunduğunu, asıl teslim tarihinin 16 Aralık günü olduğunu, ancak ürünleri erken teslim etmek için elinden geleni yapacağını belirtti.


Bugün 16 Aralık ve ürünler gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradık. Konuyla ilgili dönüş yapacaklarını belirttiler, 2 saat sonra aradılar ve ürünlerin kalite kontrolünde bir problem çıktığını, ürünleri teslim etmeyeceklerini ve en önemlisi ise ürünlerin teslim tarihinin belli olmadığını belirtti. Mağazayı aradık. Hiçbir yanıt alamadık. Çok acil yanıt bekliyoruz.

Neda Neda 257 Okunma

Cevaplar

  • Neda'nın Teşekkür Mesajı20 Aralık 2013

    Mudo eşyalarımı ertesi günü teslim etti. Eksik ama bunada şükür! 2 parça eksik eşyamın ne zaman teslim edileceği konusunda bilgi rica edeceğim. Teşekkürler.

  • Mudo Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Neda H'nin şikayeti hakkında; Müşterimize şikayeti hakkında bilgi verilmiş ve yapılabilecek işlemler aktarılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler