31 Aralık 2014

Mudo Ürün Tesliminde Gecikme

18.12.2014 tarihinde web sitesinden aldığım yılbaşı hediyesi atkıyı 30.12.2014 tarihinde hala elime ulaşmamış olması, müşteri hizmetleri ile 6-7 kere konuşmam sonucunda web dep. Temin edileceği bilgisini bana iletmeleri, oyalamaları ve hala temin etmemeleri, stokta olmayan ürünü satmaları. İptal etmek istemem üzerine iptal etmeyip her seferinde yarın göndereceklerini söylemeleri ve oyalamaları.


İlk defa Mudo web sitesinden alışveriş yapıyorum, mağazalarından sürekli alışveriş yapan bir müşterileri olarak, bırakın web sitesini mağazalarından bile alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Bir kaşkol için (yılbaşı hediyesi olması önemli) bu kadar beklediğime inanamıyorum. 12 gündür zamanımı alan Mudo'yu kınıyorum.

Sılay 1.345 Okunma

Cevaplar

  • Sılay06 Ocak 2015

    Ürün 31.12.2014 tarihinde elime ulaştı. Ama bunun için müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmek ve ne yazık ki tartışmak durumunda kaldım.

  • Mudo Temsilcisi01 Ocak 2015

    Sayın Sılay A'ın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön