19 Şubat 2013

Mudo Ürün Defolu Çıktı!

Zonguldak Ereğli mağazasından aldığım koltuk takımı eve teslim edilirken paketinden 3 defa her defasında da defolu olarak çıktı bu durumdan sonra iade talebinde bulundum para iadesi yerine mudo ya ait ve sadece mağazalarda kullanabileceğim iade miktarı yüklü gift kart tarafıma verildi. Karta yüklü meblayı ihtiyacım olmayan birşeyi almaya mecbur bırakılıyorum. Paranın tarafıma iadesini taleb ediyorum.

Mahsun 141 Okunma

Cevaplar

 • Mahsun27 Şubat 2013

  Mağazanızın yöneticisinin geri dönüşü; şikayetvar sitesinde şikayette bulunduğuma dair bana haber vermesi. Şikayette bulunan benim bundan bana haber değil çözüm ulaştır, bu ne saçmalık siz buna geri dönüş mü diyorsunuz. Büyüklüğü, kalitesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmesi ile övünen sayın Mudo ve yöneticileri, lütfen, müşterinizin şikayetinden nasıl caydırılır çabası içerisinde değil, şikayetin çözümüne yönelik gayreti içerisinde olmanız gerekir.

 • Mahsun27 Şubat 2013

  Mağazanızın yöneticisinin geri dönüşü; şikayetvar sitesinde şikayette bulunduğuma dair bana haber vermesi oldu. Şikayette bulunan benim bundan bana haber değil çözüm ulaştır, bu ne saçmalık siz buna geri dönüş mü diyorsunuz. Büyüklüğü, kalitesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin sağlanmasını kendine prensip edindiği ile övünen sayın Mudo ve yöneticileri; lütfen,müşteriyi şikayetinden nasıl caydırılır çabası içinde değil, tarafınıza yapılan müşteri şikayetlerini çözüme yönelik bir çaba sarfetme gayretinde olun.

 • Mudo Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Konu ile ilgili mağazamı müşterimize geri dönüş yapmış durumdadır. Saygılarımızla Mudo Müşteri İlişkileri.

 • Mahsun20 Şubat 2013

  Şikayetvar sitesindeki, mudodan iade talepli şikayetlerin geri dönüşlerine dikkat ettim, ayıplı ise müşteriye geri dönüş yapıldı (nasıl bir dönüş ise herhangi bir açıklama yok), ayıplı değil ise “Mudo Gift kart öneriyor” başlıklı şikayetin geri dönüş mesajına bakın. Ayıplı olmayan ürünlerinizin para iadesi yapamıyoruz deniliyor. Yani ayıplı ise para iadesi yapılır anlamı çıkıyor değil mi?O halde; teslimatta 3 kez paketinden AYIPLI mal olarak çıkan nihayetinde iade alınan AMA ürün parası yerine GİFT (İhtiyacın olmazsada alışveriş yapmaya mecbursun/sadece mağazalarda geçerli olan/internet alışverişinde geçmeyen) kart neden verildi neden talebim olan para iadesi yapılmadı?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön