31 Ağustos 2013 #1980197

Mudo Ücret İadesi Yapmıyormuş!

05/07/2013`te Denizli Mudo City’den salıncak aldım. Ürün teslim edildikten sonra vidalarının ve klavuzunun olmadığını gördüm. Bunu mağazaya bildirdim ve bana bir hafta içerisinde eksik
olan malzemelerin sağlanacağı söylendi. Ben de bir hafta bekledikten sonra vidalar gelmeyince mağazadan ürünün ücret iadesini istedim. Mağazadan öğrendiğime göre Mudo genel merkezi değişim kararı almış.


Öğrendiğime göre Mudo ücret iadesi yapmıyormuş. Ancak ürünü satın alırken satış elemanları bana bu konuda bilgi vermediler. Mudo’ya birkaç defa mesaj gönderdim ve ürünün ücret iadesini istedim. Ancak şimdiye kadar Mudo'dan mesajıma herhangi bir cevap verilmedi.

Hülya 131 Okunma

Cevaplar

  • Hülya10 Eylül 2013

    Mudo firması tekrar sizi arayacağız diyerek benimle irtibat kurduktan sonra maalesef sorunun çözülmesi için tekrar aramadı. Şu anda problem çözülmemiş vaziyettedir. Mudo firmasının bu problemi müşteriyi çok fazla uğraştırmadan çözmesini bekliyorum.

  • Hülya10 Eylül 2013

    Mudo firması tekrar sizi arayacağız diyerek benimle irtibat kurduktan sonra maalesef sorunun çözülmesi için tekrar aramadı. Maalesef Mudo müşteri memnuniyetini önemsemiyor ve ön planda tutmuyor.

  • Mudo Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Hülya A.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında telefon ile bilgi vermek ve müşteri memnuniyeti sağlanması açısından aranmış ama iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Tekradan geri dönüş yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön