24 Ocak 2014 #2253971

Mudo Teslimatı Geç YAptı

Mudo.com.tr'den aldığım ilk siparişim sitede 3-4 gün içerisinde iletilir yazmasına rağmen elime ulaşmadı. Çeşitli telefon görüşmeleri sonucunda 15 gün sonra ürün elime geldi fakat beden sorunu yaşadığım için değişim talep ettiğimde yeni indirimden yararlanamayacağım söylendi. Bende bundan dolay iade talep ettim ürünü kargoya vermeme rağmen iade yapılmadı.


2.siparişimde ise hiçbir şekilde elime gelmeyen ürünü ısrarla almadığım söylenmektedir. Konu hakkında müşteri hizmetlerini aradığımda ise müşteri temsilcilerinin duyarsız olmasına tepki olarak aldığım ürünleri M*** T****'na hediye etmek istediğimde telefon yüzüme kapatılmış ve müşteri hizmetleri telefonlarıma bakmamaya başlamıştır.

Yunus 76 Okunma

Cevaplar

  • Yunus29 Ocak 2014

    Mudo ne zaman iyi bir mağaza olur? Ürünlerine 3-4 kat fiyat biçip indirimden alışveriş yapan müşterilerine 2.sınıf müşteri muamelesi yapmadığı zaman.. Müşteri temsilcilerinin mağazayı değil müşteriyi temsil ettiği zaman.. Müşteri kazanmanın para kazanmaktan daha değerli olduğunu anladığı zaman.. İnsanların elbise alırken duyduklar beğeni duygusunun ömürlük değil en fazla haftalık duygular olduğunu anladığı zaman.. Mudo dolar'ın 2,3 olduğu Türkiye'de kendi kütüğünü kesiyorsun ve haberin yok:((

  • Yunus29 Ocak 2014

    Şikayette bulunduktan 2 gün sonra ilk siparişimin para iadesi yapıldı. 2. siparişim hakkında da daha önce ürünün gönderimi için 3 defa kayıt oluşturulduğu söylenmesine rağmen beni aradıklarında böyle bir kaydın olmadığı söylenmiştir.Müşteri hizmetlerinin telefonu yüzüme kapatmasıyla ilgili de herhangi bir özür dilenmemiştir.Buna binayen 2. siparişimi de iptal edip kendilerine bir daha mudo'dan alışveriş yapmıycağımı belirttim..

  • Mudo Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Yunus Ç'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili yapılabilecek işlemler hakkında yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön