14 Şubat 2013 #1631310

Mudo Servisi Bile Yok!

Birkaç yıl önce aldığım kahve ve ısıtıcı olarak kullanılabilen bir mutfak cihazı arızalandı. ısıtıcıları yandı. küçük ve özel yapım olduğu için hiçbir yerde parça bulunmuyor. şirketin ise servisi hiç bir yerde olmadığı için sorulan hiçbir şeye de cevap vermek lütfun da bile bulunmuyorlar.


Defalarca internetten yazdığım hiçbir yazıya tık yok.. susuyorlar. çünkü cevap yazarlarsa suçları ortaya çıkacak. kanuna göre ise elektrikli bu tip eşya satanlar servis bulundurmak ve 10 yıl boyunca yedek parça sağlamak zorunda ama bunların umurunda değil.

Ahmet 98 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Nisan 2013

    2 yıl ücretsiz 2 yılsonrası ücretli(10 yılsüreile) arıza gidereck servisniz ve yedek parça ikmaliniz olması lazım..hukukçularınıza sorunuz...

  • Ahmet18 Şubat 2013

    size göre 2 yıl .ben garantiden bahsetmiyorum..servisiniz olması lazım ve 10 yıl boyunca yedek parça sağlamanız gerekli.elktrikli elktronik hertürlü tüketim malı satıyorsanız...bunu yapmıyorsanız zaten kanuna uymuyorsunz demektir..bunu bile anlamaktan acizsseniz yapacak birşey yoktur ..

  • Mudo Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizde 2 yıl sorumluluk süremiz bulunmakta olup, garanti belgesi yada faturanızın bir nüshası ile mağazamıza gitmeniz durumunda konu ile ilgili yardımcı olabileceklerini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Mudo Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön