06 Şubat 2014 #2278898

Mudo Paramı İade Etmedi

26/01/2014'te Aydın Mudo City mağazasından toplam 267 tl tutarında alışveriş yaptım daha sonra aldığım ürünlerden birinin defolu olduğunu fark ettim, ürünü yenisiyle değiştirmeyi teklif ettiler, başka bir ürün almak istedim fakat bedenime uygun bir ürün bulamadığım için para iadesi istedim.


Tatil için geldiğimi ve 1 hafta sürem olduğunu belirttim. Genel merkezin incelemesi gerek dediler, 123497 inceleme form no ile kaydedildi. Bugün itibariyle ürünü yenisiyle değişebileceğimi söylemek için aradılar. Ben "ayıplı ürünün" iadesini talep etmiştim ve bu benim yasal hakkımdı. Tekrar gittiğimdeyse yetkili kişilerce dilenci muamelesi gördüm. Daha da Mudo'ya adım atmam, attırmam da. Paramın iadesini istiyorum.

Alparslan 178 Okunma

Cevaplar

  • Alparslan07 Şubat 2014

    Kime bilgilendirme yaptınız yahu? Bana mı? Yalan beyanda bulunmaya utanmıyor musunuz?

  • Mudo Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Alparslan S'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön