15 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1951416

Mudo Para İadesi Yapmıyor!

06.06.2013 de Antalya 5M Migros'taki Mudo Mağazasından, 4 sandalye ve lamba siparişi verdim. Sipariş 1500 TL idi. 1 ay sonra ( 1 ay içinde en az 6 kez mağazaya gidip ürünleri sormama rağmen) mağazadan arandım ve sipariş ettiğim sandalyelerin internette sanal olduğu ve ürünün gerçekte olmadığı, istersem başka bir ürün alabileceğim söylendi.


Yeni bir ürün istemedim ve para iade mi talep ettim. Bugün 12 Ağustos! Defalarca mağaza yetkilileri, Mudo şikayet hattı, Mudo genel merkezden L. hanım ile görüşmeme rağmen, sadece kredi kart slibini bulamadığım için parama 2 aydan fazla bir süredir iade edilmemiş durumda. Kanuni yollar ne ise hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Önder 117 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sayın Önder K.' nın şikayeti hakkında; Müşterimizle şikayeti hakkında görüşmek üzere telefon ile aranmış ancak ulaşılamamıştır. E-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler