07 Eylül 2013 #1998611

Mudo Online Alışveriş Sitesinde Yaşanan Aksaklıklar!

22. 08. 2013 tarihinde vermiş olduğum sipariş 15 günü geçmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Bu da yetmiyormuş gibi maillerime cevap verilmiyor. Dün zahmet edip bir tane mail attılar. Almış olduğum bütün ürünler depo ya da farklı mağaza stoklarından temin edilemediğini yazmışlar.


Aynı şey daha öncede başıma geldiğinde aksaklık yanlışlık dediler. Fakat yine aynı durumla karşı karşıyayım. Stoklarda olmayan ürünleri nasıl satışa sunuyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum. Hem stoklarda yok diye siparişleri temin edemiyorsunuz ama ürünlerin hepsi de şuan satışta ve stokta gözüküyor. Bu nasıl bir çelişki sayın Mudo.

İlknur 114 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın İlknur K.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön