18 Mart 2013 #1691341

Mudo Koltukta Çökme Oldu!

Mudo Adapazarı Ada Center şubeden Antwerpen köşe koltuk takımı aldım. Sonrasında çökme, kumaş ve tüylerin dağılması problemleri ile müşteri şikayetinde bulundum. Uzun bir bekleyiş sonrası koltuklarımız 2013 başında Mudo tarafından alındı.


Koltukların alınma işlemi özensiz ve hijyenik değildi. Sonraki teslimatta eksik yastıklar vardı. Müşteri hizmetleri ile son görüşmemizin üzerinden bugün itibariyle 16 gün geçti. Sonuç; koltuklarım ile ilgili benle paylaşılacak bir ekspertiz raporu yokmuş, Yastıklarım hala kayıp! Dolayısı ile koltuk takımım eksik! Mudo'nun kurumsallığı bizde hala soru işareti.

Gökçer 201 Okunma

Cevaplar

  • Gökçer25 Mart 2013

    Mudo Adapazarı mağaza yetkilisi arayarak yastıklarımın hazır olduğunu istediğim zaman gelip alabileceğimi yada gönderebileceklerini iletti. Benim niye mağazaya gidip yastık taşımakla uğraşacağıma anlam veremediğimden kargolamasını rica ettim. 60 sn süren konuşmamızın adres verilmesi ile son buldu. Sonuçta yastıklarım neredeydi, nasıl kayboldu, ne işlem yapıldı, koltuklarım ile ilgili ekspertiz raporum nerede, diğer şikayetlerim ile ilgili ne planlanıyor hiçbir konuşma geçmedi. Mudonun bilgilendirme yaklaşımı için okuyanları bilgilendireyim istedim. Bu arada teşekkürler şikayetvar.com, siz olmasanız hala bekliyor olacaktım. En azından yastıklarımıza kavuşabildik.

  • Mudo Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön