01 Nisan 2013 #1719186

Mudo Kışa Dayanıksız 3 Aylık Kabanları!

Mudo'dan eşimin bana 19.11.2012 tarihinde almış olduğu kabanı Mart 2013'de tüylenme ve kumaşta bozulma şikayetiyle Doğuş Center Gebze Mudo mağazasına incelemeye verdim. 21.03.2013 günü mağazadan "Ürününüzün bakımı yapılmıştır" diye arandım ve mağazaya gidip ürünümü teslim aldım.


Kabanımın Bakımını yapılmasını isteseydim kendi imkanlarımla kuru temizlemeci vs götürür zaten yapardım. Sorun bakımın yapılması değil, mudo gibi severek ve beğenerek takip ettiğim bir markanın ürününün 3 ay gibi kısa bir sürede deformasyona uğraması,dahası bakım yapılıp geri verilmesidir. Aynı kabanı Seneye de 3 ay giyip yine bakım mı yaptırıcağım şimdi sn mudo müşteri hizmetleri?

Ezgi 92 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi16 Nisan 2013

    Peki tüylenmesi ürünün tamamen tüy dökme mevsiminden falan mı kaynaklanıyor Sayın Müşteri ilişkileri? Nasıl olur da dış giyim olan bir ürünün 3 ayda tüylenmesi sorunu için bunu söyleyebiliyorsunuz? Bunun açıklamasını yapmalısınız ilk önce. Ürünle ilgili hakkımı aramaya devam edeceğim gibi bir daha asla mudodan giyim alışverişi de yapmayacağım. "Memnun bir müşteri, memnuniyetini ortalama 5 kişi ile paylaşırken; memnun olmayan bir müşteri ise memnuniyetsizliğini ortalama 9 kişiye aktarmakta ve olumsuz bir tanıtım yapmaktadır. Umarım bu araştırmadan haberiniz vardır. Saygılar.

  • Mudo Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünüz mağaza yetkilimiz tarafından incelenmiş olup üretimden kaynaklı bir soruna rastlanmamıştır. Ürünler ilgili farklı bir işlem yapamayacağımızı üzülerek bilgilerinize sunar,keyifli alışveriler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön