03 Mayıs 2013 #1777120

Mudo Kalitesi Düşük Ürün!

Kışın Başlangıcında Mudo'dan bir ceket ve bir bot aldım. Bir kaç hafta geçtikten sonra sağ tarafta boydan boya dikiş eksiğinin olduğunu farkettim. Fişini bulamadığım için değiştirmeye gitmedim.
Botu bir iki hafta aralıklarla giydikten sonra ayağımda nasır çıkmasına sebep oldu. Kesinlikle ayağıma göre idi fakat bunun malzemesinden olduğuna eminim, çünkü kıvrıldığında sert bir şekilde parmağıma baskı yaptığını farkettim.


Böylesine dikkatsizce üretilmiş ürünlerin satışta olması çok kötü. İki üründe baktığınız zaman dışardan güzel görünüyor ama açıkça birinde işçilik birinde malzeme problemi var ve bu insan yanıltmaktır. Mudo'yu kendine has bir marka olarak görürdüm, bir daha önünden bile geçmem.

Ahmet 144 Okunma

Cevaplar

 • Mudo Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli müşterimiz, Hizmet kalitemizden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli gelişmeyi hedeflemekteyiz. Memnuniyetiniz bizim için kesinlikle ilk sıradadır. Bildiriminiz yetkili birimlerimizle paylaşılmıştır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

 • Ahmet07 Mayıs 2013

  Son olaydan sonraki gün Mağaza Müdürü tarafından arandım, mağazadaki çalışanların aksine anlama ve çözüm üretme odaklı bir konuşma gerçekleştirdik. Şimdilik kendisine teşekkür ederim.

 • Ahmet06 Mayıs 2013

  Daha önce yaptığım Şikayet No:1777120 ile alakalı olarak MUDO dan aldığım dikiş hatası olan bir ürünü tadilat yapılması için aldığım mağazaya bıraktım. Teslim günü almaya gittim. Ürünü çanta içinde teslim ettiler. Aldım çıktım. Yapılmamış olacağı aklıma bile gelmemişti. Zira aksi takdirde bilgilendirirler diye düşünüyordum. Dışarıda kontrol edeyim dedim, nitekim yapılmamış. Geri dönüp yapılmadığını söyledim açıklama bekledim önce görevlilerin kendi aralarında olası bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söylediler, sonra teslim ettiğim kişi gelip konuştuğunda terzinin ona bu ürünün yapılamayacağını söylediğini öğrendim. Terzinin yapılmaz dediği şeyi bana olmuş gibi teslim etmeye çalıştılar.

 • Ahmet06 Mayıs 2013

  MUDO Müşteri ilişkileri departmanı'nın yönlendirmesiyle ceketi aldığım yere Capitol MUDO'ya götürdüm. Görevli arkadaş ceketin dikiş hatalarını dinledi ve Terziye ileteceğini, özel olarak ilgileneceklerini söyledi. Tadilat fişi doldurarak ertesi gün alamak üzere ceketi bıraktım. Ertesi gün söylenen saatte ceketi almaya gittim. Çantanın içinde teslim ettiler. Dışarıya çıktığımda kontrol ettim, söylediğim yere bir müdahele yapılmamıştı. Bana yapılmamış birşeyi olmuş gibi teslim ettiler. Niye böyle diye sorduğumda bunun yapılamayacağını söylediler. Çözümünüz ne diye soruyorum. Bir önerileri yok. O halde para iadesi istyiyorum dedim. Bu kullanılmış ürün, Kasım ayında almışssınız dedi ordaki beyfendi. Ceketin üstündeki kullanımdan kaynaklanmayacağı ayan beyan ortada olan bir üretim hatası için için bunu kullanmışsınız muhabbeti yaptı. Müşteri ilişkilerinin telefondaki tavrıyla Mağazadaki çalışanların tavrı arasında bariz bir fark vardı. Şuan hatalı üretim, "kullanılmış" ve tamir edil-e-meyen ceketim mağazada. Satın aldığımı gösterir fiş ve tadilat fişi bende. MUDO'nun samimiyetinin ve/veya iş ahlakının nerede olduğunu göstermesini bekliyorum.

 • Mudo Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sayın Ahmet E' nin şikayeti hakkında; Müşterimizle konu hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön