14 Temmuz 2016

Mudo İnternet Alışverişlerinde Yaşadığım Sorunlar

1 ay önce aldığım sandaleti iade için elime ulaştığı gün MNG Kargo'ya verdim. Fatura adresine iade edilecekti ürünüm 3 hafta İstanbul'da kargoda bekledi. Faturadaki adrese gönderdiklerinde adresten almadıklarını söylediler. Kargodan beni defalarca aradılar en sonunda Tuzla'da ki depoya (faturadaki adreste yazan) teslim ettiklerini söylediler.

Mudo müşteri hizmetlerinden beni arayıp 342326*** bu kodu verip kargoyu geri göndereceklerini Yurtiçi Kargo ile tekrar göndermemi söylediler. Şu an ürünüm kargoda değil Mudo'da da değil. İade için gönderdiğim ürünün nerede olduğu konusunda kimsenin bilgisi yok. Her aradığımda geri dönüş yapacağız diye yalan söylüyorlar. E-maillerime dönüş yapmadılar. Bir daha asla bu markadan alışveriş yapmam. İnternet sitelerindeki yanlışlık sebebiyle ben 1 aydır bununla uğraşıyorum.

Ahmet 223 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Temmuz 2016

    Hani şikayetim ile ilgili hiçbir bilgilendirme alamadım? Göstermelik arayıp ilgilendik ayakları yapıyorsunuz. 4 gündür haber bekliyorum yine kargo takip no... istediniz verdim gğn içerisinde geri dönüş yapılacak dediniz yine yok. Dava açacağım verdiğim parayada acımıyorum ama bu sorumsuzluğun bedeli olmalı.

  • Mudo Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın Ahmet Ç'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

  • Mudo Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın Ahmet Ç'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön