05 Ocak 2015

Mudo Garantili Diye Satıyorlar Ama Garanti Yok

Ankamall delki Mudo'dan 2 ay önce pedallı çöp kovası aldık. Alırken kapağı bozulur mu dediğimde 1 yıl garantili olduğunu ve bozulursa değiştireceklerini söylediler. 1,5 ay sonra kapağı bozulan çöp kovamızı götürdüğümüzde bize satan bayan bunun kullanım hatası olduğunu ve değiştiremeyeceklerini söyledi.


Yetkili kişiyle görüşmek istedim. Gelen yetkili bize bu paraya alınca bozulabiliyor aşağıda bir mağazada 400 liraya var onu alın bozulmasın dedi. Ayrıca para iadesi istediğimde kendisinin değişim yapılmasını takdir ettiğini, para iadesi istersek İstanbul'a göndereceğini ve uğraşacağımızı söyledi. Madem bozulacağı baştan belli neden satıyorsunuz? Başka bir mağazaya yönlendirmek sizin işiniz mi?

Gözde 437 Okunma

Cevaplar

  • Gözde12 Ocak 2015

    Her gelen şikayete aynı cevabı yazıp göndermek yerine çözüm üretmeleri gerekir.

  • Mudo Temsilcisi05 Ocak 2015

    Sayın Gözde K'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön