16 Şubat 2013

Mudo Deri Koltuk Lekelenme!

Mudo'dan 506027 ve 501793 fiş numaralarıyla temmuzda aldığımız 2.500 TL tutarındaki ahşap sandalyede çatlaklar ve 5.000 TL deri koltukta lekelenmeler mevcuttur. Mudo'yu yaklaşık 3 haftadır aramama rağmen (Şikayetimin 3.günü eve exper geldi) hala bana pardon sizin eve exper geldi mi diye soran çalışanlara sahip.


Herkes yaptığı işten bihaber Eve gelen exper sadece fotoğraf çekeceğini mutlaka ya değişim ya da tadilat olacağını söylemesine rağmen, her gün aramama rağmen ancak 12 gün sonra cevap şu :koltukla ilgili bir şey yapamayız! Mudo kesinlikle sattığı ürünün arkasında durmayan kurumsal (!) bir firma. Kesinlikle mahkemeye vereceğim, o kadar para kolay kazanılmıyor!

Ezgi 178 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi13 Mart 2013

    Mudo ile ilgili şikayetime rağmen yine mağaza müdürünü ben arayıp ulaştım. Geçen 3 hafta süresince hiçbir şekilde doğru bilgi alamadım. Zamanımı çaldılar beni strese soktular ve ayrıca müşteri hizmetlerini aramaktan fazladan 50 TL telefon faturası ödedim. Mudoya umarım bir daha asla işim düşmez! Kimseye de tavsiye etmem!

  • Mudo Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Şikayet konusu ile ilgili mağazamız müşterimize geri dönüş yapmış durumdadır. Saygılarımızla. Mudo Müşteri İlişkileri.

  • Ezgi16 Şubat 2013

    Mudo müşteri hizmetlerini mobilyalarım ile ilgili şikayetimle ile ilgili 2 hafta boyunca günde 3-4 kere arayıp her defasında konuyu yeniden anlatmaktan sıkıldım. Sürekli sorunu merkeze ileteceklerini söylemelerine rağmen, her defa sizi bugün arayacaklar yok 1 saat içinde kesin döneceğiz deyip de dönmemek nasıl bir çalışma şeklidir, nasıl bir kurumsallıktır hala anlamış değilim.Bu süre zarfında hiçbir şekilde doğru bilgi alamadım, konuşabilecek bir yetkili bulamadım. Mudo sattığı malın garanti kapsamı süresinde arkasında durmak, gerekli bilgilendirmeyi yapmak zorundadır. Mudodan kesinlikle çaldıkları zamanım için ve beni bu kadar strese soktukları için gerekli her yere şikayette bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön