29 Mart 2013 #1713103

Mudo Değişim Gecikmesi!

11 Şubat 2013 tarihinde Ankara Çayyolu Arkadyum Mudo mağazasından ; 121A014030 ürün kodlu 6 adet deri sandalye, 121A024029 kodlu 2 adet lenon koltuk ve bir adet yemek masası aldık.
Ürünler onbeş gün içerisinde teslim edildi. Sandalyelerden üçü ile koltuğun biri kusurlu olduğu için değişmesi gerekiyor.


Teslimatı yapanlar fotoğrafları çektiler ve en kısa zamanda değiştirileceğini söyleyip gittiler. Mağazaya defalarca uğradık. Aradan bir ayı aşkın süre geçmesine rağmen ürünlerimiz gelmedi. Bu sizin gibi ciddi bir müesseseye yakışmayan bir durum. Lütfen en kısa zamanda bize bu konuyla ilgili bilgi verip değişimi gerçekleştirirseniz memnun olurum.

Mehmet 94 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Nisan 2013

    Yukarıdaki şikayet mesajımıza hemen cevap verildi. Arkadyum Mudo Mağazasında görevli Mesut Bey yakından ilgilenerek özürlü sandalyelerin değişmesini sağladı,özürlü koltuğun da en kısa zamanda değişeceğini söyledi..Mesut beye ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz. Özürlü koltuğunda en kısa zamanda değiştirileceğini umuyoruz. Konuyla ilgilenenlere de teşekkür ediyoruz.. Mehmet Gültiken

  • Mudo Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön