30 Nisan 2013 #1771431

Mudo Defolu Koltuk!

Mudo, size daha önce yapmış olduğum şikayetle ilgili herhangi bir işlem yapmadı, size cevaplandı olarak bildirilmiş. Maslak Mudo' dan aldığım 2 li koltuk ileri derecede defoluydu eksper raporuyla 3 kez değişti ve hepsi defoluydu. Koltuğun uzak doğu malı olduğunu değişim esnasında öğrendim ve 3. cü değişim sonunda para iadesi talep ettim.


2 aydır birçok arama sonunda üründe defo olmadığını (uzaktan, görmeden bu kararı verdiler. Ancak kendi eksperleri defolu olduğu raporu verdi) % 15 indirim veya mudolarda hediye çeki önerdiler ve benim tekrar eksper isteğimi red ettiler.


2 aydır çok mağdur edildim . Mudo nun en büyük sorunu ilgisiz ve sorun çözme odaklı olmayan çalışanları, Sürekli peşlerinde koşup siz arıyorsunuz ve size lütfen çağrı merkezi tarafından dönüyorlar. Para iademi istiyorum.

Serap 171 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Serap A.' nın şikayeti hakkında; Müşterimize konuyla ilgili olarak daha öncesinde gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Şu an için farklı bir aksiyon alınmayacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön