13 Eylül 2013 #2009402

Mudo 1 Ay Önce Almış Olduğum Berjerin Temin Edilmemesi!

1 ay öncesi Mudo online sitesinden 1 adet berjer satın aldım. Ödemesini almayı biliyorlar fakat ürün teminini yapmıyorlar. Bu durumdan dolayı çok sinirliyim. Bir hafta sonra evleneceğim ve herşeyimi bu berjere göre tercih ettim.


Bu durumda inanılmaz mağdurum. Çok büyük bilgi işlem problemi var. Parasını alıyorsun, bir ay sende kalıyor ve sonrasından bana bu ürünü temin edemediğini stoklarında olmadığını söylüyorsun.


Bu kabullenilecek bir şey mi? Madem ürün stok problemin var satışı onaylama. Hiç ismine yakışır bir davranış değil. Kalitesine ve güvenirliliğine inanarak tercih etmiştim fakat öyle değilmiş. Bu durumdan dolayı çok sinirliyim.

Güliz 70 Okunma

Cevaplar

  • Güliz18 Eylül 2013

    Beni bu süreçdegereksiz yere panikletip, üzdüler. Bu yüzden bu durum benim açımdan çok fazla sorunların oluşmasına neden oldu. Bu yüzden hala sinirliyim ve hala neticelenmiş değil. Sadece bilgilendirme okadar.

  • Mudo Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Güiz S.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön