07 Mayıs 2015

Mudo Üyelik Kartı.

Mudo firmasında yıllardır kullandığım ve kendilerine ait olan üyelik kartım var, puan kazandırıyor sık sık alışveriş yaptığım için de avantajlı oluyor. Ancak geçen hafta tekrar alışveriş yapmak istediğim de kasada ki görevli firmanın eski kartları iptal ettiğini yenileri ile değiştirmem gerektiğini ve bunun karşılığında 1 TL vermem gerektiğini söyledi.

Firma kart değişim kararını kendi alıyor, müşterilere de eğer kartı kullanmak isterlerse karşılığında yeni kart için 1 TL ödetiyor. 1 TL olduğu için de kimse dikkate almıyor. Ancak Mudo gibi bir firmanın kart sayısı x 1 TL düşünürsek bu işten haksız yere nasıl kar ettiğini görürüz. Bu tarz kart değişiminin ücretli olması çok anlamsız!

Duygu İ. 273 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Sayın Duygu İ'in şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : destek@mudo.com.tr Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön