09 Eylül 2013

Mudo Ürünü Stokta Yok Diyerek İade Yapıyorlar!

Mudo'dan 27. 08. 2013 tarihinde aldığım çanta aradan günler geçince 07. 09. 2013 tarihinde param iade edilerek sipariş iptal edildi. Sayfasına girdiğimde ürün hala mağazalarda ve sitede var görünüyor. Bu nasıl kurumsallık o kadar zaman bekletip defalarca aramama rağmen açıklayıcı ve çözüm odaklı bir sonuç yerine ürün iptali gerçekleşti insanları mağdur ediyorsunuz.

Madem ürün yok neden sitede satışta seriye bağlayıp attığınız cevabı da istemiyorum. Herkese telefonla dönüş yapılarak sorun giderildi. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Sinem 81 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 11 Eylül 2013

    MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLANMADI BANA GEÇEN SÜREÇTE YAPILANLARI ANLATTILAR MEMNUN OLMAMI GEREKTİRİCEK Bİ DURUM OLMADI SANKİ ALDIĞIM ÜRÜNÜ TEMİN EDİP GÖNDERMİŞ GİBİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLANMASI AÇISINDAN DİYOSUNUZ?

  • Mudo Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Sinem B.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön