18 Eylül 2013

Mudo Tarafından Bir Türlü Yollanmayan Siparişlerim!

7 Eylül 2013 tarihinde Mudo internet üzerinden dört ayakkabı siparişi verdim. Bir ayakkabı stokta olmamasına rağmen var olarak gösterilmiş. Ayın 10'undan itibaren her gün müşteri hizmetlerini arayarak ne zaman kargoya verileceğini sordum. Pembe babetin temin edilme sürecinde olduğunu söyleyip sürekli oyaladılar.

Onu iptal edersem diğerlerini hemen kargoya vereceklerini söylediler. Sonunda ayın 12'sinde o babeti iptal ettim ve hala ama hala diğer ayakkabıları kargoya vermediler. Bu kadar olmaz! Her gün arıyorum size dönüş yapılacak deniyor ama ne dönüş yapıldı ne gönderildi. Hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Daha ne kadar oyalanacağımı bilmiyorum.

Merve 87 Okunma

Cevaplar

  • Merve 25 Eylül 2013

    Ürünler hakkında telefonda görüşüldü ve ben bir hafta daha oyalandım. Sonuç olarak bugün aradığımda yine stok hatası olduğu söylendi. Para iadesi yapılacakmış. Ben zaten olayın parasında değilim ki ellerinde hiçbir ürün olmadan mağazada göründüğü halde ürünü temin etmediklerinden beni ayın 7sinden beri mağdur ettiklerinden şikayetçiyim. Artık hukuki işleme başvurma zamanı geldi!

  • Mudo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Merve S.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön