18 Ocak 2014

Mudo Süprizimi Bozdu.

Yılbaşından 2 hafta önce Mudo'dan eşimin çok istediği bir sallanan sandalye sipariş ettim. 10 gün içinde elimde olur mu diye sordum, olur dediler. Herhangi bir sorun çıkmaması için kendilerine çok rica ettim ve 10 gün içinde 5 kez aradım.

En son elimde olmasını istediğim günden önce aramaları gerekiyordu, aramadılar, ben aradım, herhangi bir sorun olmadığını, ürünün elime yarın ulaşacağını söylediler. Ürünün elime ulaşması gereken gün bir sürü hazırlık yaptım fakat ürün elime ulaşmadı. Herhangi bir bilgilendirmede yapmadılar. Hazırlıklarım boşa gitti.

3 gün sonra geldi fakat bu seferde hediye paket yapılmasını isteyip, hediye paketi için ekstra para ödememe rağmen hediye paketsiz geldi.

Benan 82 Okunma

Cevaplar

  • Benan24 Ocak 2014

    Kendilerini arayarak şikayetimi ilettikten sonra ertesi gün aradılar ama aradıklarını görmediğim için görüşemedik. Ardından 2 hafta aramadılar. Buraya yazdıktan sonra arandım, buraya yazmasam belkide aranmayacaktım. Netice olarak bu bir süpriz olacaktı ve süprizimi berbat ettiler. Gelmesi için uzun çabalar harcadığım gün gelmedikten sonra iş işten geçmiş demektir. Dolayısıyla şikayetiminde telafisi yok. Sorun yaşamayayım, büyük marka diye fazladan para vermemize rağmen aldığımız bir şeyde sorun yaşıyorsak o zaman verdiğimiz fazla paranın hiç bir espirisi yok demektir. Sıradan bir firmadan da alsam muhtemelen aynı şey olacaktı ama en azından daha az öderdim. Bir daha kendilerinden bir şey almayı düşünmüyorum.

  • Mudo Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Benan K'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili yapılabilecek işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön