04 Eylül 2013

Mudo Stokta Olmayan Ürün Satışı!

20. 08. 2013 tarihinde Mudo'nun internet sitesinden bir lambader siparişi verdik. Burada daha evvel yapılmış şikayetleri açıp okumuş olsaydım, asla yapmayacağım bir şeydi bu. Zira görüyorum ki birçok kişiyi tıpatıp aynı şekilde mağdur etmişler.

Ürün hala mağaza stoklarında göründüğü halde ve ben satın aldıktan sonra birkaç gün daha internetten satışı devam ettiği halde, dün bana mail ile aldığım ürünün aslında ne depo ne de mağaza stoklarında olmadığını bildirdiler.

Başından beri olmayan bir ürün için ödeme alındı. Müşteri hizmetleri de 'Sağolsun' yüz kere aramama rağmen konuyu hala 'Araştırıyor' herhalde ki bir kere bile bana dönmediler! Sitede siparişim hala 'Hazırlanıyor'.

Berat 70 Okunma

Cevaplar

  • Mudo Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Berat D.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında telefon ile görüşülerek konu hakkında bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön