16 Şubat 2015

Mudo Sıfır Ürün Yerine Teşhir Ürünü Getirilmesi.

11.01.2015'de Mudo-Nişantaşı mağazasından 4 adet sandalye (2 melrose+2 Angers) aldık. Eve geldiğimizde Melrose modellerden birinin diğerlerinden farklı renkte (beyaz), farklı materyallere sahip olduğunu ve teşhir ürünü olduğunu (ayaklarında çizikler var ve ürün jelatinsiz) fark ettik. Ayrıca Angers modellerden birinin montajı sırasında oturma kısmı ve bacak arasındaki vida, takılması gereken deliği laçka olduğu için montajı yapılamıyor.

Bizde hemen mağazayı arayıp, durumu izah ettik. O günden bugüne kadar 6 telefon görüşmesi yaptık ama sonuç alamadık. Görüldüğü üzere bu durum tüketiciye ve bize saygısızlığa girer. En kısa zamanda bu mağduriyeti daha üst mevkilere ulaştıracağız.

Burak 464 Okunma

Cevaplar

  • Burak05 Nisan 2015

    Tam 7 hafta önce Mudo Nişantaşı Mağazasına gidip, sandalyeleri geri vermek için görüştük ve iadesinin yapılacağını hatta bizi arayacaklarını söylediler. Ama 7 hafta olmasına rağmen bizi arayan kimse olmadı. Üstelik hem mağazayı hem de bize bu konuda yardımcı olacağını söyleyen satış görevlisini aramamıza rağmen, telefonlarımızı kimse açmadı ve kimse geri dönüş de yapmadı. Mudo bu konudaki umursamazlığını ve müşterisine olan saygısızlığını devam ettirmektedir.

  • Mudo Temsilcisi16 Şubat 2015

    Sayın Burak S'nun şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön