09 Ekim 2013

Mudo Sıfır Ürün Deyip Teşhir Ürün Gönderdi!

İstanbul'da bir Mudo mağazasından 14.04.2013 tarihinde Köşe Koltuk Takımı satın aldık. Bu ürünü satın almamızdan 1 hafta önce Ankara'da Mudo mağazasında görmüştük. Hem satın alma esnasında hem de koltuğu teslim aldığımız 08.10.2013 tarihine kadar mağaza müdürüne koltuğun kesinlikle Ankara'daki teşhir ürün olmamasını, depodan sıfır gelmesini söyledik.

Mağaza müdürü de bize ürünün depoda sıfır olarak hazır bulunduğunu söyledi. Bugün koltuğu teslim aldık. Onca taahhüte rağmen Ankara'daki teşhir ürününü yollamışlar. Bizimle ilgilenen kişiyi aradık, o ise bu koltuğun yeni girişi olmadığını, teşhir ürününü istemezsek eğer paramızı iade edebileceklerini söyledi. Mudo'dan hiç beklemezdim.

Ceylan 134 Okunma

Cevaplar

  • Ceylan 22 Ekim 2013

    Hiç bir çözüm sunulmadı. Aksine bizi oyalıyorlar.

  • Mudo Temsilcisi10 Ekim 2013

    Sayın Ceylan A.'nın şikayeti hakkında; Müşterimizle ürünü hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Mudo Müşteri İlişkileri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 68 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön